title
 

O nás

Firma AVVIS spol. s r.o. je spoločnosť obchodného charakteru, vznikla v roku 2010, transformáciou z firmy podnikajúcej na základe živnosti. Na trhu pôsobí už od roku  2007.

Uzatvorením výhodných zmlúv s našimi obchodnými partnermi, a z toho vyplývajúcich výhod pre Vás, našich zákazníkov, sa tešíme, že Vám môžeme poskytnúť produkty z portfólia výpočtovej techniky kategórie refurbished a remanufaktured.

Pomocou našich partnerov, s ktorými spolupracujeme od začiatku, sa nám darí uspokojovať potreby klientov v čo najväčšej možnej miere, hlavne tým, že ponúkame k našim výrobkom aj služby, ako napríklad inštaláciu systémov, či pomoc pri projektovaní a realizácii bezpečnostných systémov.

Našim cieľom je nielen ponúknuť nízke ceny, no v prvom rade kvalitu a trvanlivosť, s ktorou bude náš zákazník čo najviac spokojný. Veľmi malý počet reklamácií svedčí v prospech našej politiky podnikania. Kto už u nás nakupoval, vymieňal, alebo tovar  vrátil vie, že u nás majú tieto veci bezproblémový priebeh a naša snaha vyjsť v ústrety je u zákazníkov vysoko cenená.

Našou snahou je vysoko profesionálny prístup ku všetkým zákazníkom a to bez rozdielu.

Snažíme sa riadiť starým a známym " Náš zákazník, náš pán"!

Verím, že s našimi službami budete maximálne spokojní! V prípade nespokojnosti napíšte priamo majiteľovi na viktor@avvis.sk 

Akcie
Najhľadanejšie frázy
    1TB    apple    slimline    4520    4520s    hp 625    cq 61    4525    np2d    toner epson DX4000    hp pavilon    NP2D-000007    np2d